istanbul evden eve nakliyatistanbul eşya depolama
Hakkımızda | Amazon Çiçek

Hakkımızda

Sadece Tasarım Çiçekler Üretiyoruz

Tüm çiçek severlere kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak ve binlerce çiçek tasarımı arasından dilediğiniz tasarımın, sevdiklerinize çok hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilmek için kurulan Amazon Çiçek, onlarca çiçek kategorisinde, 2000 den fazla çiçek tasarımını sizlere sunuyor. 2014 yılından itibaren çiçek düzenleme ve tasarım süreçlerini büyük bir özveri ve profesyonellik çerçevesinde yürüten Amazon Çiçek, ismini Amazonlarda yetişen binlerce çeşit çiçeğe borçludur. Amazonlarda yetişen binlerce nadide çiçekten feyz alarak kurulan amazoncicek.com çiçek tasarımları ve düzenlemeleri ile ön plana çıkmaktadır.

Sevdiklerinize kucak dolusu mutluluk gönderebilmek için büyük bir ekiple hem üretim hem de operasyonlarını yürütmekte olan Amazon Çiçek, online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için sadece çiçek ve aksesuarları satışı gerçekleştirmektedir.

amazoncicek.com şimdilerde; doğaya ait olanı, doğasını bozmadan yaşam alanlarınıza katmakla, kulağınıza fısıldayan çiçekler tasarlamakla meşgul. Amazon Çiçek, özgürleşmenin ilk adımını atarken bağlılıklarınızdan nasıl uzaklaşacağınızı keşfedebilmeniz için uğraşıyor. Devamını oku

Muhteşem Çiçek Tasarımlarımız ile Renkli Anılar Yaratın...

amazoncicek.com olarak sizlere ve sevdiklerinize taze çiçeklerle süslenmiş muhteşem çiçek tasarımları sunarak özel anlarınızı unutulmaz kılmaya yardımcı oluyoruz. Geniş bir dağıtım ağının yanı sıra, güçlü ve güler yüzlü müşteri destek ekibimiz ile, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına hızlı çiçek teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. amazoncicek.com'un güçlü dağıtım ağı ve sahip olduğumuz çok sayıda dağıtım kuryemiz ile günlük ve saatlik çiçek dağıtımı yapabilmekteyiz. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve %100 müşteri memnuniyeti ile binlerce mutlu müşterimizin gülümsemesine güveniyoruz. Güçlü çiçek tasarım ekibimiz ile tüm özel anlarınız için en iyi çiçek tasarımlarını sizlere sunuyoruz...

Her Durum İçin Çok Çeşitli Taze Kesilmiş Çiçek Tasarımları...

Mevcut trendlerden ilham alarak, neredeyse her duygu, kutlama ve durum için yeni çiçek aranjmanları üretmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize gülümsemeler sunmak amacıyla, tüm çiçek teslimatlarını özel kılmak için küçük dokunuşlar ekledik. Çiçeklerinizi sevdiklerinize zamanında teslim etmenin önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle özel tasarım çiçekler, özel tasarım çiçek aranjmanları ve diğer ürünlerinizi İstanbul ili tüm ilçelerine birkaç saat içerisinde, çok hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Özel tasarım bir çiçek buketi veya Amazonların egzotik çiçeklerinden oluşan zarif bir çiçek aranjmanı sipariş ettiğinizde beklentilerinizi aşmaya kararlıyız.

Bir çiçek demeti ile gerçekleştirilen sürprizlerin sizler için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyor ve çiçekler aracılığı ile gönderilen kucak dolusu sevginin insan duyguları üzerindeki etkisini iyi biliyoruz. Bu nedenle sevdiklerinize ulaştıracağımız çiçek tasarımlarını özenle hazırlamak için çok çalışıyoruz.

  Ara